“GÜZEL YARINLARIN TEMELİNİ BİRLİKTE İNŞAA EDİYORUZ”
Hakkımızda
Tuğtaş İnşaat, temelleri 1975 yılında atılan bir aile şirketidir. Özellikle konut sektöründe faaliyet gösteren şirket, Tuğtaş İnşaat ismiyle 1987’de kurulmuştur. Ailenin ikinci kuşak üyelerinden Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Hasan Tuğcu ve Mimar Ali Tuğcu tarafından hizmetleri sürdürülen Tuğtaş İnşaat, bugüne kadar birçok projeyi eksiksiz olarak teslim etmiştir. Her yıl pek çok projeye imza atan Tuğtaş İnşaat, proje halinden anahtar teslimine kadar itinalı ve güvenli bir çalışma yapmaktadır. Tuğtaş İnşaat’ın teslim ettiği projeler ağırlıklı olarak konut olmakla beraber AVM’ler, sanayi tesisleri ve iş merkezleri yapmaktadır.
Ana hedefi müşteri memnuniyeti olan Tuğtaş İnşaat, hayata geçirdiği projelerde kalite ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır. Bugüne kadar teslim ettiği tüm projeleri müşterileri tarafından beğeniyle karşılanmış ve güven tazelemiştir. Kuşaklar boyu kaliteyi sürdürmek amacında olan Tuğtaş İnşaat, dönem trendlerine uyum sağlayarak, nitelikli yaşam alanları ve gelişmiş sosyal olanaklar içeren projeler sunmaya bugün olduğu gibi gelecekte de devam edecektir.

Misyonumuz

İnşaat müteahhitliği ve ona bağlı olan yan sektörlerde; Çevreye saygılı, Sağlık ve Emniyeti hep ön planda tutan, Kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

Kalite Politikamız

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Tuğtaş kuruluşundan bu güne "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Tuğtaş 'ta istihdamdan işletmeye kadar her konu, vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.